سرمایه‌گذاری مرکز نوآوری کندو در حوزه سلامت

مرکز نوآوری کندو در جدیدترین سرمایه‌گذاری خود، مبلغ ۱ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان روی استارتاپ «توسعه سلامت دارویی»، سرمایه‌گذاری کرد.

کندو در راستای توسعه زیست‌بوم دانش‌بنیان در غرب کشور، با سرمایه‌گذاری روی استارتاپ “توسعه سلامت دارویی”، یک تیم دیگر را به پرتفو خود افزود. این اقدام با همراهی یک سرمایه‌گذار دیگر (سرمایه‌گذار فرشته) انجام شد و اولین راند جذب سرمایه این تیم فعال در حوزه سلامت محسوب می‌شود. این تیم استارتاپی که با گرد هم آمدن جمعی از نخبه‌های شیمی شکل گرفته نقش مهمی را در مراحل اولیه زنجیره تولید مواد دارویی کشور ایفا می‌کند و قصد دارد در بلند مدت بخش قابل توجهی از نیاز کشور به واردات مواد اولیه دارو را تامین کند.

مرکز نوآوری کندو تا کنون روی ۹ تیم استارتاپی در حوزه‌های مختلف سخت‌افزاری و نرم‌افزاری سرمایه‌گذاری کرده است که حجم این سرمایه‌گذاری مبلغی بیش از ۱۷ میلیارد تومان است. به طور کلی کندو همواره از سرمایه‌گذاری روی تیم‌های استارتاپی فعال در حوزه های صنعتی، استقبال می‌کند. تیم‌های پرتفو کندو علاوه‌بر دریافت سرمایه نقدی، امکان استفاده از فضای کار اشتراکی و کارگاهی کندو را نیز دارند. این امکان ویژه‌ای در استان همدان برای آن‌ها محسوب می‌شود. مرکز نوآوری و کارگاهی کندو همواره تلاش می‌کند تا بهترین خدمات را به افراد و تیم‌های استارتاپی ارائه کند؛ خدماتی که فقط از جنس میز و صندلی نیست و مهم‌ترین ویژگی آن حضور راهبر‌های باتجربه و دغدغه‌مند در کنار تیم‌هاست.

مرکز نوآوری -کارگاهی کندو

مرکز نوآوری کارگاهی کندو

 

 کندو با دغدغه امیدآفرینی و کمک به رشد استارتاپ‌های غرب کشور، پذیرای تمامی استارتاپ‌های دانش‌بنیان و نوآور است. استارتاپ‌هایی که نیازمند حمایت برای توسعه محصولشان‌ و یا گسترش و تجاری‌‌سازی آن هستند. اگر تیم شما هر یک از ویژگی‌های مذکور را دارد می‌توانید از طریق سایت مرکز نوآوری کندو به جمع ما بپیوندید.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست های مرتبط